Proč mě podpořit?

Vytvářím zábavná a poučná videa a podcasty o elektromobilitě, automobilech Tesla a o Elonu Muskovi. Mým hlavním cílem je přinášet novinky ze světa elektromobility a moderních technologií, a to česky – tedy i pro publikum, které si příliš nerozumí s cizími jazyky.

Věnuju se ale také elektromobilitě jako takové. Tak, abyste v mých videích našli odpovědi na všechny své otázky – ať už vás zajímá elektromobilita jako obecné téma, nebo třeba sami o koupi Tesly uvažujete. Nevyhýbám se ale ani obecnějším technologickým tématům, jako je například umělá inteligence, fotovoltaika nebo agilní vývoj.

V Tesla Model S 90D jsem už najezdil víc než 100 tisíc kilometrů. I díky tomu pevně věřím v elektrickou budoucnost. Odhaduji, že v roce 2025 bude 80 % nových automobilů napájených ze zásuvky! Tesla je navíc to nejlepší a nejzábavnější auto, jaké jsem kdy měl. Chci proto otevřít oči všem, kdo si ještě výhody elektromobility neuvědomují.

Protože příjem z reklam na YouTube je pro takto specifickou oblast (a ještě ke všemu v tak minoritním jazyce, jako je čeština) prakticky zanedbatelný, mohu ve vytváření obsahu pokračovat hlavně díky vám – svým podporovatelům. Za to vám děkuju!

Patroni říkají proč

Jak mě můžete podpořit?

Nejjednodušší cesta je vytvořením trvalé platby na bankovní účet 1442119054/3030 u Air Bank. Pro rychlé zadání lze využít QR kod.

Podpořit mě můžete i na Patreonu, kde nabízím bonusové materiály, nebo přímo na YouTube v sekci členství.

Pokud máte firmu a chcete mě podpořit a přitom si tento příspěvek dát do nákladů, není problém. Můžete si zvolit poslední tier na patreonu Premium, patreon vystavuje doklad vč. DPH a nebo se dohodneme na individuální částce a fakturu vám vystavím já.

Stát se Patronem