Porozumějte a naučte se používat AI

Umělá inteligence hýbe světem, mění trh práce a usnadňuje nám život. Věděli jste ale, že jen 5 % lidí využívá dostupné nástroje efektivně ke zjednodušení práce?

AI je často zmiňován jako strašák, ale proč tomu tak je? Je to jednoduché, lidé se bojí toho, co neznají. Já vám poskytnu v rámci tohoto workshopu vhled do této problematiky, vysvětlím principy fungování a ukážu vám reálné příklady využití.

Po absolvování budete rozumět tomu, co je umělá inteligence, jak funguje a budete umět efektivně využívat dostupné nástroje ke zvýšení efektivity vaší práce.

Kdo jsem?

Jmenuji se Ing. Ondřej Bačina a vystudoval jsem ekonomiku a marketing. Dostal jsem se do korporace Dell, kde jsem působil jako regionální ředitel pro střední a východní Evropu. Nyní pracuji na sebe, přináším obsah o elektromobilitě, fotovoltaice a moderních technologiích, jako je právě umělá inteligence. Dokážu složiité téma, jako je umělá inteligence srozumitelně vysvětlit a předat to důležité, stejně jako jsem to roky dělal v Dellu.

Obsah konzultace

Skládá se ze tři části:
1. Historie
2. Jak funguje AI
3. Praktické ukázky

V první části si povíme o základních principech AI, řekneme si co je singularita, jak se vyvíjela AI dříve a jak se to dělá dnes a jak jsme se dostali k umělé inteligenci, která "myslí".

Ve druhé části si rozebereme, jak se AI učí, co ji omezuje, jak ji správně motivovat a udržovat morálku a jak ověřit, co je pravda.

Ve třetí části si prakticky ukážeme, kde se AI využívá dnes a jak ji můžete využít vy pro zefektivnění práce a ušetření času. Například si ukážeme co je počítačové vidění, převod textu na video, LLM modely jako je ChatGPT nebo multimodální modely.

Informace o konzultaci

Termín: 29. 5. 2024

Čas: 9:00-17:00

Místo: Praha (ještě upřesním)

Cena: 2900,- bez DPH/osoba
Sleva: 50 % pro Patrony úrovně Producenti (https://bit.ly/bcnPatreon)
Sleva: 25 % pro Patrony úrovně Zákulisí (https://bit.ly/bcnPatreon)
Sleva: 10 % pro Patrony úrovně Univerzita (https://bit.ly/bcnPatreon)

Přihlášky můžete vyplňovat nyní do naplnění kapacity v přiloženém formuláři.

Registrační formulář

Děkuji za váš zájem o workshop o AI.
Ups! Něco s vyplněním formuláře není v pořádku, ujistěte se, že jsme vyplnili všechna povinná pole.